Με ξεχωριστή χαρά υποδεχόμαστε στο Ναύπλιο, στην αίθουσα του Βουλευτικού την επιστημονική διημερίδα «ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ»
Η διημερίδα πέρα από τα επιστημονικά αντικείμενα που προσεγγίζει, αναδεικνύει και την εξωστρέφεια των Πανεπιστημίων στην διάχυση της γνώσης στην κοινωνία, σε συνεργασία με μαζικούς φορείς όπως ο Δήμος Ναυπλιέων και ο Ιατρικός Σύλλογος Αργολίδας.
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/05/438093820_748483120791038_1722891457451769211_n-556x720.jpg)