Σε ένα παιχνίδι που ο ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ήταν πολύ καλύτερος στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα , κέρδισε στα Δίδυμα τον τοπικό Ποσειδώνα με 1-0. Σκόρερ ο Γρηγόρης Ταραντιλης στο 26 λεπτό του πρώτου ημιχρόνου. Αξιοσημείωτο είναι ότι παρότι δημιούργησε πολλές ευκαιρίες για την επίτευξη και άλλων τερμάτων αυτό δεν έγινε .
Χαρακτηριστικές περιπτώσεις αυτές των Κλωντι Θεοδοσιάδη δύο φορές και Μακαρατζή που σε ανεπανάληπτα τετ α τετ δεν μπόρεσαν να σκοράρουν.
ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΥ
Επόμενη αγωνιστική υποχρέωση την επόμενη Τετάρτη στην Ν. Επιδαύρο με τον Φοίνικα .
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/02/ScreenHunter-133.png?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/02/ScreenHunter-134.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/02/ScreenHunter-135.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/02/ScreenHunter-136.png?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/02/ScreenHunter-137.png?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/02/ScreenHunter-138.png?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/02/ScreenHunter-139.png?ssl=1)