Με (σχετική) έκπληξη οι κάτοικοι του ΝΑΥΠΛΙΟΥ αντίκρισαν το πρωί της ΔΕΥΤΕΡΑΣ (11/03) ένα διώροφο ανοιχτό λεωφορείο (κίτρινου χρώματος) με μεγάλες οθόνες στο πλάι και μεγάλα πανό που έγραφαν “Πατρινό καρναβάλι”. Με δυνατή μουσική και κόσμο ντυμένο στην οροφή του να χορεύει με τον τελάλη του να φωνάζει με ντουντούκα:
Έλατε στην Πάτρα, 16 και 17 Μαρτίου, για το Πατρινό Καρναβάλι.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
![Screenhunter 676](https://i0.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-676-1024x429.png?ssl=1)
![Screenhunter 677](https://i0.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-677-1024x589.png?ssl=1)
![Screenhunter 678](https://i2.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-678.png?ssl=1)
![Screenhunter 679](https://i2.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-679-1024x478.png?ssl=1)
![Screenhunter 680](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-680-1024x457.png?ssl=1)
![Screenhunter 681](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-681.png?ssl=1)
![Screenhunter 682](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-682-1024x488.png?ssl=1)
![Screenhunter 683](https://i2.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-683.png?ssl=1)
![Screenhunter 684](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-684.png?ssl=1)
![Screenhunter 685](https://i2.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-685.png?ssl=1)
![Screenhunter 686](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-686.png?ssl=1)
![Screenhunter 687](https://i2.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-687-1024x430.png?ssl=1)
![Screenhunter 688](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-688.png?ssl=1)
![Screenhunter 689](https://i0.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-689.png?ssl=1)
![Screenhunter 690](https://i0.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-690-1024x526.png?ssl=1)