Με νίκη του Φοίνικα Νέας Επιδαύρου επί της Ένωσης Ερμιονίδας και ισοπαλία του Παναργειακού στη Μύκονο ολοκληρώθηκε ολοκληρώθηκε η 24η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής για τις ομάδες της Αργολίδας.
Τα αποτελέσματα του 4ου ομίλου
ΑΕ Μυκόνου-Παναργειακός 1-1
ΑΟ Διαβολιτσίου-Ιάλυσος 0-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Ερμιονίδα 3-2
Ρόδος-Πανηλειακός 3-0 α.α.
ΑΟ Πυλίου Κω-Αιολικός 0-1
ΑΠΣ Πάτραι-Πανιώνιος 0-3
Αίας Γαστούνης-Πανγυθεατικός (13/04)Η βαθμολογία μετά την ολοκλήρωση της 24ης αγωνιστικής.Ο αγώνας Ρόδος-Πανηλειακός δεν διεξήχθη, επειδή η ομάδα του Πύργου δεν ταξίδεψε και θα χάσει τον αγώνα με,σκορ 3-0.
Γύθειο-Γαστούνη θα διεξαχθεί στις 13 Απριλίου.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzppeRqGzUC0LmzMkvHLPIA2fHD_gz9qnPhc6k-CMQbhhwR5BJaaANM4Qxx5IYvHv5YNgxY23PSAz1CS9os39lxKT1H0Q1WLd2CZ3tS3IQbxfKJ0RwsdLyC40oEBwakQQDWuZhGcKHsmSH5qMBt9nEyvdEmsnQPYkfwQowmPN8Uymdj5UkBSU5JG6eJw/w430-h640/341003031_1292635571685901_7183853278250407126_n.jpg)