Στις 15 Μαρτίου 2024 με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η δράση ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης με θέμα «Η Νόσος της Παχυσαρκίας, Μια διεθνής επιδημία σε παιδιά και ενήλικες» από την TOMY Nafpliou 1 – ΤΟΜΥ Ναυπλίου 1 σε συνεργασία με το Κέντρο Υγείας Ναυπλίου στην Πλατεία Τριών Ναυάρχων .
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/432787127_903986361515386_3658182612762088149_n-1024x1024.jpg)
Ευχαριστούμε θερμά τους πολίτες που ανταποκρίθηκαν στη δράση μας . Επίσης εκφράζουμε τις ιδιαίτερες ευχαριστίες μας στο Δήμο Ναυπλιέων για την παραχώρηση του χώρου.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/432772195_903986344848721_612815219251452315_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/432772195_903986344848721_612815219251452315_n-1-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/432768390_903986431515379_7591617008887766631_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/432772195_903986344848721_612815219251452315_n-1-1-768x1024.jpg)