«Αγαμέμνων» του Αισχύλου είναι η νέα παραγωγή του Θεατρικού Ομίλου Ερμιονίδας. Ο Θεατρικός Όμιλος Ερμιονίδας ανανεώνει και φέτος το καλοκαίρι το ετήσιο ραντεβού του με το αρχαίο δράμα, παρουσιάζοντας τη δέκατη κατά σειρά παραγωγή του, σε σκηνοθεσία Αιμιλίας Βάλβη.
Πρεμιέρα: Παρασκευή 9 Ιουνίου 2023
Παραστάσεις: 10&11/6
Ώρα: 21.15
Θέατρο Αρτίκι Μαράικε Ηλιού ντε Κόνινγκ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhc7TrY6klP-buyzDbxVGhuYISY_eG90LUX0RLeTx9dX0NQ2Mz3Zp3GSMZ0aYd1rMpjORkAbOTGnId4WSWGHeoQ1AGts8zEzFyRY0H4b0uAs1Z5NRZC5uEsI6TidOMc51Xe7t412zgk2gapFxHwW_0-DmJMRY5j9BHl3OllGrPngwWK2bGL90FvQpBOlQ/w546-h640/351468540_789275462581283_4428541889958573387_nAAA.jpg)
Τιμή εισιτηρίου 10€.
Κρατήσεις στο τηλέφωνο: 698 698 2224
Η παράσταση εντάσσεται ως Προφεστιβαλική στο 10ο Φεστιβάλ Θεάτρου «Ερμηνείες στην Ερμιονίδα»