Τη Δευτέρα 15 Απριλίου, η «μπουγάδα» της ΕΥΤΥΧΙΑΣ απλώθηκε στον Γαλατά και στον Πόρο σε κοινή δράση, όπου σε σχοινιά απλώσαμε την «ευτυχία», με στόχο να συνδράμουμε ώστε να ανάψει το φως που θα μας βοηθήσει να διακρίνουμε ότι η ευτυχία είναι στα απλά και καθημερινά της ζωής. Σε αυτά που βρίσκονται γύρω μας – κοντά μας.
Μέσα από τις φανέλες μας δώσαμε ιδέες για το πού μπορεί να βρει κανείς την Ευτυχία.
Μικροί και μεγάλοι συγκέντρωσαν χρήματα κάνοντας μικρές πράξεις αγάπης γύρω τους. Όλες οι εισφορές τους θα συμβάλουν στην ενίσχυσή του Συλλόγου Γονέων με Νεοπλασματική ασθένεια ΦΛΟΓΑ.
Ευχαριστούμε τους εμπνευστές τους εγχειρήματος, τους διδάσκοντες των σχολείων, τους μικρούς πρωταγωνιστές και τις οικογένειές τους, καθώς και τον Σύλλογο Γονέων.
![435690736 822877353215100 6849669937562166225 N](https://i2.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/435690736_822877353215100_6849669937562166225_n-1024x1024.jpg?ssl=1)
![435700196 822877676548401 1137786627258993476 N](https://i0.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/435700196_822877676548401_1137786627258993476_n-1024x1024.jpg?ssl=1)
![435707506 822876856548483 2128520124702367166 N](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/435707506_822876856548483_2128520124702367166_n-1024x1024.jpg?ssl=1)
![435758848 822877533215082 923138703160308951 N](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/435758848_822877533215082_923138703160308951_n-1024x1024.jpg?ssl=1)
![438087147 822877506548418 9064266820227779317 N](https://i0.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/438087147_822877506548418_9064266820227779317_n-1024x1024.jpg?ssl=1)