Ξεκινάμε την καινούργια χρονιά με Μουσική τραγούδια , αισιοδοξία και πολύ κέφι.
Τα μέλη της Χορωδίας και της Ορχήστρας σας καλούν να κόψουμε όλοι μαζί την πρωτοχρονιάτικη πίτα του Συλλόγου, την Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024 στις 7 το απόγευμα στο Cafe Ermioni στα Μανδράκια Ερμιόνης .
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhTp_eNcOoIHbY-8BU4f5g2eLRE8DpMwLfWB2LdRYNPfh0sV7-3nilHUBHpwIJKnI2o2miGejJ5W5P6a1B2J4F2c6YOlIBCKQAtKKLvQAXf2SgWs0I342rCc-XzhjAUuykQ39vhFBGQESHd73GLQnOVoxZlkbZC3s3HmevwEKKzBRT44WI5JqjOTLB4iYo/w452-h640-rw/%CE%9C.%CE%A3.%CE%95.jpg)
Σας περιμένουμε όλους για να γνωριστούμε καλύτερα και να ανταλλάξουμε ευχές για την νέα χρονιά αλλά και ιδέες που θα βοηθήσουν στην εξέλιξη και την πρόοδο του Συλλόγου μας
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
Θανάσης Φασιλής
Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Βαγγέλης Κουλούσης
Ευχόμαστε υγεία, αγάπη, ειρήνη , πρόοδο και ευτυχία.