![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2023/12/ScreenHunter-185-1024x575.png)
Τελετή ορκωμοσίας του Δημάρχου , των Δημοτικών Συμβούλων , των Προέδρων και των Συμβούλων των Δημοτικών Κοινοτήτων του Δήμου Επιδαύρου πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 23 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 18.00.
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2023/12/ScreenHunter-188-1024x579.png)
Τελετή ορκωμοσίας του Δημάρχου , των Δημοτικών Συμβούλων , των Προέδρων και των Συμβούλων των Δημοτικών Κοινοτήτων του Δήμου Επιδαύρου πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 23 Δεκεμβρίου 2023 στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου του Αγίου Βασιλείου στο Λυγουριό .
Η ορκωμοσία τελέσθηκε από τον Μητροπολίτη Αργολίδος κ.κ. Νεκτάριο και από τους εφημέριους οι οποίοι ευχήθηκαν καλή θητεία στη νέα δημοτική αρχή.
Παρόντες ήταν ο βουλευτές Αργολίδας Γιάννης Ανδριανός, Ανδρέας Πουλάς,Γεώργιος Γαβρήλος ο Αντιπεριφερειάρχης Αργολίδας Γιάννης Μαντζούνης, ο Δήμαρχος Ερμιονίδας Γιάννης Γεωργόπουλος, οι νεοεκλεγείς περιφερειακοί σύμβουλοι Β Σιδέρης, Γ Μπούνος Α Γανώσης και πλήθος κόσμου που ευχήθηκαν στον νεοεκλεγέντα Δήμαρχο Επιδαύρου Τάσο Χρόνη καλή θητεία.
Δείτε παρακάτω σε βίντεο ολόκληρη την ορκωμοσία του κ.Τάσου Χρόνη και τον χαιρετισμό του:
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2023/12/ScreenHunter-193-1024x584.png)
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2023/12/ScreenHunter-187-1024x575.png)
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2023/12/ScreenHunter-192-1024x587.png)
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2023/12/ScreenHunter-190-1024x590.png)
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2023/12/ScreenHunter-194-1024x581.png)
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2023/12/ScreenHunter-196-1024x583.png)
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2023/12/ScreenHunter-189-1-1024x573.png)