Τελείωσα νωρίς τις δουλειές μου και πήγαινα σπίτι να ξεκουραστώ παίζοντας με τα σκυλιά μου αλλά κάποιοι είχαν άλλα σχέδια για μένα…
Μόλις πλησίασα την εξώπορτα με πλησίασε ο μικρός μπελάς – επισκέπτης που βλέπετε. Αν και είναι πολύ ταλαιπωρημένος και αδύνατος είχα μια ελπίδα ότι θα έχει microchip ώστε να ανήκει σε κάποιον. Μόλις δε τον σκάναρα και βρήκα microchip , η χαρά μου δεν περιγράφεται. Μάταια όμως γιατί σιγά που δεν θα εύρισκαν οι ελληνάρες τον τρόπο να ξεφύγουν από τις ευθύνες τους. Το microchip δεν είναι δηλωμένο.
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/04/2-3-1169x720.jpg)
Κάπου εδώ αισθάνθηκα τα πόδια μου να μην με κρατάνε και κατέρρευσα έξω από την πόρτα μου…
Λοιπόν Στέλιο άσε τις κλάψες και αποφάσισε. Ή θα τον αφήσεις να συνεχίσει τον δρόμο του ή θα τον βάλεις μέσα. Τι άλλη επιλογή έχω εξάλλου??? Μαντέψτε τι έκανα……….
Αν τον ψάχνει κάποιος ή αν ενδιαφέρεται κάποιος για αυτόν ας επικοινωνήσει μαζί μου στο 6944773252 Στέλιος.
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/04/3-5-1110x720.jpg)