Σε αυτήν την ιδιαίτερη ημέρα, θέλω να εκφράσω τις θερμότερες ευχές μου προς τους κατοίκους της υπέροχης μας πόλης και σε όλους τους Ναυπλιείς όπου κι αν βρίσκονται.
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/02/424879940_352728860948261_1637502637418326216_n-1024x677.jpg)
Στη θέση μου ως Δήμαρχος, δεσμεύομαι να συνεχίσω να εργάζομαι με όλες τις δυνάμεις μου για την ευημερία και την ανάπτυξη του Ναυπλίου αλλά και όλου του Δήμου μας.
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/02/421920573_352728984281582_8065251466556622048_n-1024x576.jpg)
Με τη βοήθειά σας και την ευλογία του Άγιου Αναστασίου, συνεχίζουμε να εργαζόμαστε για ένα καλύτερο αύριο για όλους μας.
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/02/422713278_687598546879496_3264986797767771200_n-1024x577.jpg)
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/02/422657814_687598376879513_172973815521785333_n-1024x768.jpg)
Χρόνια Πολλά!