Το Πρόγραμμα και τις θέσεις του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ παρουσίασαν σε επίσκεψη τους σε Άγιο Αδριανό και σε Νέα Τίρυνθα τα μέλη του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ και ο υπ. Βουλευτής, Γιώργος Γαβρήλος.
Η ακρίβεια, τα προβλήματα του αγροτικού κόσμου και οι ελλείψεις των Νοσοκομείων αποτέλεσαν θέμα συζήτησης.
Ο κ. Γιώργος Γαβρήλος ανέλυσε τις προτάσεις του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ, που μπορούν να αντιμετωπίσουν τις δυσκολίες της καθημερινότητας και να οδηγήσουν σε μια δίκαιη κοινωνία και ευημερία για όλους.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2023/06/image-4.png)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2023/06/image-5.png)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2023/06/image-6.png)