Σήμερα ο ιστορικός αθλητικός σύλλογος Κρανιδίου Α.Ο.Κ στις 24/01/24 έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα στο κλειστό γυμναστήριο του ΕΠΑΛ ΚΡΑΝΙΔΊΟΥ.
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/01/421883473_1848962442240689_5884052308546483670_n-1024x768.jpg)
Πλείστοι εκ των παιδοαθλητών , εφήβων , αθλητών μας αλλά και εκ των αιρετών της τοπικής κοινωνίας δώσανε το παρών τιμώντας μας , δείχνοντας έτσι την στήριξη τους στην τιτάνια προσπάθεια που καταβάλουμε ως ασκεπής σύλλογος ακόμα!
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/01/421895305_1848962982240635_2526903318772663552_n-1024x768.jpg)
Ευχές για μία ευοίωνη αθλητική χρονιά με πολλές επιτυχίες από τους παρευρισκόμενους εισπράξαμε, τονίστηκαν τα οφέλη που απορρέουν από τον αθλητισμό και ο Δήμαρχος, μας ενημέρωσε ότι ολοκληρώνονται οι διαδικασίες για την δημοπράτηση του έργου Κλειστό Γυμναστήριο “Κων/νος Δημότσης ή Έλληνας που θα είναι και η στέγη μας .
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/01/421955493_1848962585574008_1142912341538072208_n-1024x768.jpg)
Η τυχερή της εκδήλωσης ήταν η μικρή Κατερίνα από το Τμήμα Μπάσκετ Μίνι Κοριτσιών που βρήκε το φλουρί κερδίζοντας και μία δώρο επιταγή χορηγία του καταστήματος FOCUS SPORTS και Α.Ο.ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ.
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/01/421832392_1848962782240655_4740347317005641367_n-1024x768.jpg)
Ευχαριστούμε το ζαχαροπλαστείο Παραδοσιακό για την ευγενή χορηγία της πρωτοχρονιάτικης πίτας καθώς επίσης και το κατάστημα αθλητικών FOCUS SPORTS για την δωροεπιταγή