Το ελεύθερο πνεύμα του Γιώργου Δωροβίνη φιλοξενήθηκε χθες στον κατάμεστο από κόσμο roof garden του ξενοδοχείου Liberty στο Ναύπλιο .
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhl-hLeZ9QIhMJaVNQlrSDROzHh3bXU5604o3d_iY7zCwYpIMpZHbjLejT-iA0371CVYstdEjLp1LRn7_Uh4Rg0V9_1pVB-kP359863G1ks-XPpitYQpGAydVdeJnM4nWqluRRrLRdfoI3Crre_xYkr0nBKCkfg4WoipYtJfei9GILfaFGbuYtjKUh9HA/w640-h480/image0.jpeg)
Πλήθος φίλων και ψηφοφόρων παρακολούθησαν με ενθουσιασμό την κεντρική ομιλία του υποψήφιου βουλευτή της νέας Δημοκρατίας Γιώργου Δωροβίνη , μια ομιλία από καρδιάς ,αληθινή και πέρα από τα καθιερωμένα!
Για άλλη μια φορά ο Γιώργος Δωροβίνης τόνισε ότι είναι ένας από εμάς και αυτό που έχει βάλει σκοπό του είναι να αναδείξει και να εκσυγχρονίσει την Αργολίδα.
Να γίνει η φωνή των συμπολιτών του να σταθεί δίπλα στους κατοίκους της!
Η αναγέννηση του τόπου ήταν πάντα το όραμα του! Ας του δώσουμε την δύναμη να το