Ο Παναργειακός σοβαρός από το πρώτο λεπτό και με την συμπαράσταση του κόσμου που από το πρώτο λεπτό παρότρυνε τους παίκτες του Γιώργου Βαζάκα νίκησε πιο εύκολα από ότι δείχνει το τελικό αποτέλεσμα την Θύελλα Ραφήνας, που πριν το παιχνίδι βρισκόταν στη τρίτη θέση του βαθμολογικού πίνακα.
Στο πρώτο ημίχρονο ο Παναργειακός είχε τις τρεις καλές στιγμές με το σουτ του Τσιώλη,την κεφαλιά του Τσάνι και το σουτ του Τσούτση αλλά το ημίχρονο βρήκε τις ομάδες ισόπαλες 0-0.
ΒΙΝΤΕΟ
![430035669 914941683970754 8477074436733706574 N](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/430035669_914941683970754_8477074436733706574_n-1024x709.jpg?ssl=1)
![430087029 914941857304070 5311036897233867171 N](https://i2.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/430087029_914941857304070_5311036897233867171_n-1024x709.jpg?ssl=1)
![430752340 914941570637432 5430537772679360501 N](https://i0.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/430752340_914941570637432_5430537772679360501_n-1024x709.jpg?ssl=1)
![430760368 914941830637406 4934247158844434197 N](https://i0.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/430760368_914941830637406_4934247158844434197_n-1024x580.jpg?ssl=1)
![430810003 914941647304091 4512778046591531889 N](https://i2.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/430810003_914941647304091_4512778046591531889_n-1024x709.jpg?ssl=1)
![432211281 914888570642732 378658184914695457 N](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/03/432211281_914888570642732_378658184914695457_n-1024x722.jpg?ssl=1)