Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η 22η εθελοντική αιμοδοσία στην Άρια Ναυπλίου.
Η ομάδα εθελοντών αιμοδοτών Άριας θα ήθελε να ευχαριστήσει όλους τους εθελοντές αιμοδότες που έδωσαν το παρών, ξεπερνώντας κάθε προηγούμενο, την Τετάρτη 7 Ιουνίου 2023.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiOKRGhXs-CgTKiYjC6dlUnfl-0g1i2Ck3tqJmsBC3w-lCOOSRx2cYAnBwthTeMFXIVQLIj60rNUpRAGRIGDQaWO3XkGdKKlv3HddGyJ2J2lfio1aUuycaeS3LA6KohBeWTEPLRdV19JoEUNMWBloHEFPRpjh_thDJVH8V27gTlds7IvGPfy_F1kvVYsg/w500-h640/Screenshot_2023-06-09-19-50-14-289_com.instagram.android-edit.jpg)
Επίσης θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε το ιατρικό και νοσηλευτικό προσωπικό του Γ Ν Άργους που για ακόμα μια φορά ήταν εκεί ώστε να ολοκληρωθεί αυτή η πράξη αγάπης.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6VQVIpwCI5L5iBzubHtGq4PI1-b8PT8gp1SO5H21hMNs7UFvG6Ph_i6C9tV_btpUQGISPr7kKxheO6xHp-UUsr1MeSjbuN57ocgDY7uEuxNNyjtSNdppmyp1NRjVoxA_UNkkd0BUam-3X3_ox8XT-F-jCyrJTTq2ZAXZ7YNNd-TacliPt7CZSN5akAw/w480-h640/IMG-48197382fea50b67d51e98e1241be6cf-V.jpg)
Τέλος θα θέλαμε να πούμε ένα μεγάλο ευχαριστώ στους εκπαιδευτικούς και τα παιδιά του Νηπιαγωγείου και Δημοτικού σχολείου Καλλιθέας Σάμου που με τόση αγάπη έφτιαξαν το λογότυπο της εθελοντικής ομάδας.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgYunzD_VyydNo75jC5NxF3vdcP6cnwAo563aq2V0eFhkFVQffwHCqXE4JB2cLKZDCgrajvFe5kqBumcyGQ4Lft6ba-E-Lvbs4462mQyIJio_8iS-ssC86M0ULgCbI4S6Tpi-YLKI02ELrWvU9LvZh-ZKH0clw8-ew7sg1Zr_zUXZMi5asRqJ2rWBwznw/w570-h640/Screenshot_2023-06-09-19-50-46-973_com.instagram.android-edit.jpg)
Ανανεώνουμε το ραντεβού μας σε 6 μήνες με την ελπίδα ότι ο εθελοντισμός θα καταφέρει να ξεπεράσει κάθε φραγμό και θα γίνει συνείδηση όλων μας.