Όταν η τέχνη εμπνέει τους μαθητές, όταν το σχολείο δημιουργεί συνθήκες ελεύθερης έκφρασης και ενισχύει τη δημιουργικότητα τότε το αποτέλεσμα δεν μπορεί παρά να είναι μοναδικό!
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2023/12/407911289_1040982390676807_9008656495022114831_n-1024x929.jpg)
Συγχαρητήρια στους/στις μαθητές/ τριες της Γ’ Λυκείου που κατάφεραν να μας εντυπωσιάσουν, να μας συγκινήσουν και να περάσουν τα δικά τους μηνύματα μέσα από μια παράσταση που αποδεικνύει ότι η γενιά των εφήβων έχει τη δύναμη και τις αντοχές να παλεύει με τα προβλήματα, να επιλύει τις συγκρούσεις και να ελπίζει…
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2023/12/407428552_1040982464010133_5586907305806438252_n-1024x768.jpg)
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2023/12/407911289_1040982390676807_9008656495022114831_n-1-1024x929.jpg)
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2023/12/407911289_1040982390676807_9008656495022114831_n-2-1024x929.jpg)