Η ΕΠΑ.Σ Μαθητείας Αργολίδας της Δ.ΥΠ.Α ανταποκρινόμενη στο κάλεσμα του συλλόγου εθελοντών αιμοδοτών Νομού Αργολίδας ”Δεσμοί Αίματος” ,πραγματοποίησε με επιτυχία στον χώρο του σχολείου στην Τίρυνθα, εθελοντική αιμοδοσία την Παρασκευή 8/12/2023.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj3kKZffX7x9gq_Uq5DBBn6CBXp5b25bYnsiTiqztGtaEIzt-MP_t61FpQ-mjDNFcOIHYff_JPmtdvQ_XPCxaFdBOo4YWRgYkcne3nQgrvEYJSEh0GYp32ghXTxC0K5EXFx_EUNohTHz4LqcUqM5uslvS2slQHzogXwKR3m-Xjpuam52FOR74IuEcrCIDM/w640-h478-rw/1702301431268.webp)
Η συμμετοχή ξεπέρασε κάθε προσδοκία.
Θερμές ευχαριστίες από τον σύλλογο διδασκόντων σε όλους τους μαθητές μας.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiLLfW845dyGniST9S6WcZLMUgbt0Qoyqu8yEQax9ZCcAMZbC5Krbr3PSJP1BghilHBtclLHQs-CzpLdqrV7emOBWyrCWVrw1AZOi_DWXZGgBZzgrpx-ifmfLm0WRx91UM-zLQSbFuPqiMTGXOiWZWvpUfruLXCmC7tLnCIOQ4HPWGuXf22mSBE7ja9hvw/w640-h482-rw/1702301431276.webp)
Ένα ευχαριστώ είναι η λιγότερη ένδειξη ευγνωμοσύνης όταν πρόκειται για το δώρο της ζωής, το αίμα