Ο Δήμος Ναυπλιέων συμμετέχει, στην έκθεση ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ EXPO από τις 10 έως τις 14 Απριλίου 2024,στην Βιομηχανική Περιοχή της Τρίπολης , ως φιλοξενούμενος στο περίπτερο της ΠΕΔ, με στόχο την εξωστρέφεια και την προβολή του τόπου μας ως ιδανικό προορισμό, που προσφέρει ποικίλες μορφές τουρισμού, με γαστρονομική και πολιτιστική ταυτότητα.
BINTEO
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/ScreenHunter-2847-1024x556.png)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/434457081_726996369606380_4432148314837369458_n-1024x767.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/434505825_726996366273047_4250874483878182170_n-1024x768.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/434485320_726996502939700_3234757758278547434_n-1024x576.jpg)
Ο Δήμαρχος Ναυπλιέων Δημήτριος Ορφανός υποδέχθηκε χθες κατά την διάρκεια των εγκαινίων τους πρώτους επισκέπτες της και αναφερόμενος κατά την παρουσίαση του περιπτέρου τόνισε ότι, «με την παρουσία μας στηρίζουμε την εμπορική και παραγωγική δράση του δήμου μας, προβάλουμε και προωθήσουμε τα ποιοτικά προϊόντα, τις αξιόλογες υπηρεσίες μας, τις δράσεις μας αλλά και τον φυσικό, πολιτιστικό και αρχαιολογικό μας πλούτο».
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/434471342_726996379606379_9006659431740204542_n-1024x576.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/ScreenHunter-2817-1024x596.png)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/ScreenHunter-2845-1024x518.png)
Στο πλαίσιο της έκθεσης την Παρασκευή θα πραγματοποιηθεί γαστρονομική εκδήλωση από το δήμο Ναυπλιέων με σκοπό την προβολή και ανάδειξη των ποιοτικών διατροφικών προϊόντων μας.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/ScreenHunter-2848-1024x469.png)
Η έκθεση θα είναι ανοιχτή καθημερινές: 16.00 – 21.00
Σάββατο & Κυριακή: 10:00 – 21:00.
![434052565 726996706273013 7535179061356160010 N](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/434052565_726996706273013_7535179061356160010_n-1024x576.jpg?ssl=1)
![434057473 726996582939692 4121854030988597001 N](https://i2.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/434057473_726996582939692_4121854030988597001_n-1024x767.jpg?ssl=1)
![434457081 726996369606380 4432148314837369458 N](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/434457081_726996369606380_4432148314837369458_n-1024x767.jpg?ssl=1)
![434471342 726996379606379 9006659431740204542 N](https://i2.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/434471342_726996379606379_9006659431740204542_n-1024x576.jpg?ssl=1)
![434479903 726996689606348 7007393393200183512 N](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/434479903_726996689606348_7007393393200183512_n-768x1024.jpg?ssl=1)
![434485320 726996502939700 3234757758278547434 N](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/434485320_726996502939700_3234757758278547434_n-1024x576.jpg?ssl=1)
![434491528 726996469606370 399721829017348715 N](https://i0.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/434491528_726996469606370_399721829017348715_n-1024x576.jpg?ssl=1)
![434505825 726996366273047 4250874483878182170 N](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/434505825_726996366273047_4250874483878182170_n-1024x768.jpg?ssl=1)
![435127116 726653489640668 3051247559103677527 N](https://i2.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/435127116_726653489640668_3051247559103677527_n-1024x576.jpg?ssl=1)
![435159744 726653536307330 8731689497873587486 N](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/435159744_726653536307330_8731689497873587486_n-1024x501.jpg?ssl=1)
![435203131 726653369640680 434111767769426938 N](https://i1.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/435203131_726653369640680_434111767769426938_n-1024x501.jpg?ssl=1)
![435220330 726660459639971 776005385811601848 N](https://i2.wp.com/maxtv.gr/wp-content/uploads/2024/04/435220330_726660459639971_776005385811601848_n-1024x767.jpg?ssl=1)