Ο υποψήφιος Βουλευτής Αργολίδας Ν.Δ , Χειρουργός – Μαιευτήρας- Γυναικολόγος , Γιώργος Δωροβίνης πάντα δίπλα σε δράσεις αθλητισμού και πολιτισμού όπως η διοργάνωση ¨ Επιδαύριος Δρόμος 2023 ¨.
Ο υποψήφιος παραβρέθηκε στην τελετή έναρξης συνεχάρη την οργανωτική επιτροπή για την άρτια διοργάνωση και δήλωσε : ¨τέτοιες δράσεις προάγουν τον Αθλητισμό , τον Τουρισμό , τον Πολιτισμό και την Αργολίδα σε όλο τον κόσμο τέτοιες εκδηλώσεις πρέπει να αναδεικνύουμε για το καλό του τόπου μας . ¨
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2023/05/viber_image_2023-05-07_12-11-16-922-1024x768.jpg)
![](https://maxtv.gr/wp-content/uploads/2023/05/viber_image_2023-05-07_12-11-17-436-1-1024x768.jpg)