Βροντερό παρών έδωσαν εκατοντάδες ψηφοφόροι και υποψήφιοι της Δημοτικής παράταξης “Αλλαγή Πορείας” στην ομιλία του επικεφαλής και Δημάρχου Άργους Μυκηνών Δημήτρη Καμπόσου, το απόγευμα της Δευτέρας 2 Οκτωβρίου στον Pantazis Royal στην Δαλαμανάρα Άργους.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiibVjrzMyhDz-4-FEzgHn8LWy7QUweUpum0TfxIQHOr9wPEzHAzjQQzt599T0qJboMxSksOJjLiDEt1GhTfpJsqIrpkjamKciqapO-F_cGcrybIiWd1hbqUaP6dQPYviw5k-awwB-0IXh4hsNRtu0bpDEpic1iL23RxxsjuzzJS-GBcbTuLlP5lX3D0rY/w640-h360/-7-Facebook.png)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEja1oeulFnuCeYVy62jeA6ne3tZJaFPUahkigKtu1q6NIXkdLMK0L1XEOXG8yCCdpdqIuTuaHVfofWPWw_OFac2z3gCn2qYgOB5A_UxxF4lnL_Ur78pG6ZFkWB9lKeuSqMNlkiW8yV1T7ooDbkz1Dv3Ts3gbDccryLs-yh4Lo0Vn5bvHXcmB1zLiobPpJ0/w640-h362/-7-Facebook%20(2).png)
Ο κ. Καμπόσος κάτω από τις επευφημίες του κόσμου αναφέρθηκε στα πεπραγμένα της Δημοτικής του Αρχής και παρουσίασε το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhl9CqfLO2u_jR6aitz95ySK9QUWqU7jnQeFy5jYjLk71X2-Pz7ezxEAFAuRJd64j3uCQKA0W3ffFhb0zsY-KYiWI-Ffw0-tEHkknbTSQR4lN_AfdSniarVaJYo_8WHQK7DY82hh3q8bRmLPq_jQ-rpLh2jp16-iUm4jerYOalnNg7x-By3M-mrRdguzS4/w640-h364/-7-Facebook%20(3).png)
Δείτε αναλυτικά την ομιλία του κ. Καμπόσου παρακάτω :